Vážení obchodní přátelé,

uvažuje vaše společnost o náhradním plnění? Víte, co náhradní plnění znamená v praxi?

Pokud Vaše organizace zaměstnává více než 25 osob a nezaměstnává přiměřený počet osob se zdravotním postižením (4% z celkového počtu zaměstnanců) je povinna (pokud tyto osoby nezaměstná) buď odvést do státního rozpočtu určitou částku (cca 78 tis.), nebo odebrat výrobky či služby poskytované organizací, která je oprávněna poskytovat náhradní plnění. My takovouto organizací jsme a proto:

  • Veškeré zboží naší společnosti, je možné odebírat v režimu tzv. náhradního plnění, a to v souladu se zákonem č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.
  • Prakticky to znamená, že náklady vynaložené na nákup u naší společnosti můžete uplatnit hned dvakrát (tj. kromě započtení výdaje za zboží ve Vašem účetnictví jej můžete využít i ke snížení odvodu do státního rozpočtu v případě, že nezaměstnáváte přiměřený podíl osob se zdravotním postižením).
  • Zboží můžeme vám vyrobit s vaší etiketou, nebo logem nebo přidat visačku s přáním. Možnostem se meze nekladou. 
  • Utužuje vaše firma kolektivní vazby pomoci teambuildingu? Můžeme vám zpestřit tuto akci v rámci náhradního plnění předvedením moštování přímo na místě.

V případě, že nabídka náhradního plnění Vás nezaujala, ale vaše společnost se chová sociálně zodpovědně a napadá Vás jiný způsob spolupráce s naší firmou, budeme rádi, za jakoukoliv zpětnou vazbu na info@ciderbohemia.cz