Jablka moštujeme na plachetkovém lisu, takže v moštu zůstává spousta vlákniny a dalších zdravých látek. Vyrábíme tekutá jablka!
Cidery vyrábíme jablečný, jablko-rybíz. jablko-konopí, jablko-hruška. Nepoužíváme chemii ani žádná Ěčka!
Jablečný ocet z našeho cideru dokáže překvapivě ochutit každé jídlo. A je velice zdravý!
Lyofilizace, též sušení mrazem nebo desikace je metoda sušení ovoce.

Naše produkty

Vše z českých jablek a dalšího ovoce od vybraných sadařů, bez chemie, bez konzervantů a Éček, pro zvýšení trvanlivosti pasterujeme pouze mošty, které prodáváme v Bag-in-Boxech. Cidery i ocet jsou nepasterované.

Blog

V našem blogu píšeme aktuality ze života cidere i různé zajímavosti o jablkách, moštech, octech i ciderech včtně receptů pro vášnivé kuchaře.

Pravidla moštování

Dne 13.09.2023 zahajujeme každoroční moštování ve Vojovicích.  Připomínáme pravidla, která u nás platí. Přejímka jablek: jablka můžete navážet od úterý […]

Projekt z operačního programu OPZ+

V červenci 2023 začala naše společnost s realizací nového projektu pod názvem „Zavedení nových produktů a rozšíření prostorové kapacity – […]

Prodej ciderů jsme nezastavili ani ve stavu nouze

Prodejní doba: pondělí-pátek 15-18 hodin. Preferovaný způsob platby - placení kartou. Nabízíme jablečný, konopný, aroniový a višňový cider, prémiové Old a Honey cidery v 0,75 skleněné lahvi, jablečný mošt a jablečný ocet. A také chilli cider a samozřejmě i cidery do 0,25 a 0,5 l kelímků. Přijďte posílit imunitu!

Jablečný ocet – zdroj zdraví z přírody

Přírodní produkt, vyrobený zkvašením jablečné šťávy, obsahuje řadu vitamínů, minerálů či dalších užitečných látek. Kromě kyseliny octové obsahuje vitamíny ze skupiny B - B1 (thiamin), B2 (riboflavin) a B6 (pyridoxin), niacin, kyselinu panthotenovou a kyselinu listovou, dále vitamín C a provitamin beta karoten. Z minerálů pak draslík, vápník, hořčík, sodík, fosfor i železo. Z dalších látek také jablečný pektin či kyselinu maleinovou.

Patří jim náš dík!

Bez jejich pomoci by se jablka nikdy nestala našimi mošty, cidery a octy.